İş Hayatınızda Üretkenliğinizi Arttıracak 7 Uygulama

İş Hayatınızda Üretkenliğinizi Arttıracak 7 Uygulama

İş hayatınızda kullanabileceğiniz yararlı uygulamalar ile üretkenliğinizi ve performansınızı arttırabilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz iş dünyası için kullanabileceğiniz yararlı uygulamalar.

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

EverNote

Çalışırken hemen elimizin altında bulunan kağıtlara not almayı severiz. Yalnız sonrasında lazım olan bir şeyi bulmak saatlerimizi alabiliyor. Bu sorunu ve daha fazlasını çözmek için geliştirilmiş olan Evernote ile notlarınızı alabilir, web makalelerini kırpıp ekleyebilir, notlarınızı sunuma dönüştürebilir, fotoğraflı notlar, sesli notlar ekleyebilirsiniz. Evernote tüm platformlarda çalışmaktadır.

https://evernote.com/intl/tr/

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

Trello

Trello ile projelerinizi, görevlerinizi, yapılacak işlerinizi, organizasyonlarınızı daha hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz. Takım çalışmasına olanak sağlayan trello ile farklı farklı listeler oluşturarak, iş bölümleri tanımlayabilir ve takım arkadaşlarınıza görev olarak atayabilirsiniz. Bitirdiğiniz proje veya devam eden projelerin raporunu tutabilirsiniz. Trello tüm platformlarda çalışmaktadır.

https://trello.com

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

Forest

Telefonla uğraşmaktan kendini alamayanlar için geliştirilmiş bu uygulamada çok güzel ağaçlarınız olabilir. İşinize odaklanmak istediğinizde uygulamayı açıp bir fidan ekiyorsunuz ve telefonunuzu bir kenara bırakıyorsunuz. 45 dakika boyunca uygulamayı kapatmazsanız bir ağacınız oluyor. Bu süreden önce uygulamayı kapatırsanız ağacınız ölüyor. IOS, Andorid ve Windows Phone sürümleri mevcut.

http://www.forestapp.cc/

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

Pomotodo

Pomotodo tekniğinden kısacak bahsedecek olursak; 25 dakika çalışmak 5 dakika dinlenmektir. Uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra 25 dakikalık geri sayım sayacını başlatıyorsunuz. Görevlerinizi liste haline getirip yapıldı olarak işaretleyebiliyorsunuz. Geçmişte yaptığınız görevleri ve çalışma hızınızı görebiliyorsunuz. Uygulama tüm platformlarda çalışmaktadır.

https://pomotodo.com/

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

Noisli

Noisli‘ yu kullanarak içinde bulunduğunuz ortamdan çıkmanız mümkün. Noizio ile çalışırken Paris’te bir cafenin seslerini, yağmur seslerini veya şömine seslerini duyabilirsiniz. Ayrıca birden fazla sesi birleştirebilip kendi seslerinizi oluşturabilirsiniz. Uygulama sadece IOS platformunda çalışmaktadır.

http://www.noisli.com/

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

WunderList

WunderList çok kullanışlı bir liste uygulamasıdır. Yapacağınız işleri ekleyip bitiş tarihini belirleyebiliyorsunuz. Listenizi arkadaşlarınızla paylaşabilir, mail olarak gönderebilirsiniz. Listenize hatırlatıcılar ekleyip zamanı geldiğinde uyarı vermesini sağlayabilirsiniz. İş hayatında olduğu kadar günlük hayatta da çok kullanılan Wunderlist’de izlemek için filmler, Market alışverişi gibi listelerinizi oluşturabilirsiniz. Tüm platformlarda çalışan wunderlist’in Google Chorme eklentisi de mevcut.

https://www.wunderlist.com/

 

iş hayatında yararlı uygulamalar

Pocket

İnternette bulduğunuz içeriği sonra okumak veya izlemek için bir yere kaydetmek istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Google Chorme eklentisini de yükleyip, bulunduğunuz sayfanın içeriğini uygulamaya aktarabilirsiniz.

https://getpocket.com

 

İlginizi çekebilir;

İş Hayatında Zamanı Verimli Kullanmanın 8 Yolu

 

 

 

İlginizi Çekebilecek Bloglar

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda kolayca oluşturun ve yönetin

HEMEN DEMO TALEP ET