Nefes Teknikleri ve Bilişsel Metotlarla Stres-Motivasyon Yönetimi

Nefes Teknikleri ve Bilişsel Metotlarla Stres-Motivasyon Yönetimi

Eğitim Hakkında

Normalleşme başladı. Peki kurumlar buna ne kadar hazır? Normale dönüş nasıl olacak? Hangi problemlerle karşılaşıyoruz? Hangi sorunlar bizi bekliyor? Geri dönüş süreci nasıl yönetilmeli? Geri dönüş sürecinde stres ve motivasyon sorunlarını nasıl aşacağız? Bu ve benzeri tüm sorularınızın cevabı yepyeni uygulamalı eğitimimizde. Üstelik hem bilişsel / davranışsal hem de nefes teknikleriyle, konunun uzman isimleriyle.

Pandeminin zararlarını en aza indirmek hazırladığımız eğitimimize davetlisiniz.

Eğitim Süresi

2 bölüm, 6 saat

Katılımcı Sayısı

Maksimum 20 Kişi

Hedef Kitle

Beyaz yaka çalışanlar, mavi yaka şefler düzeyi ve üstü

Öğrenme Hedefleri

  • Katılımcılar yeni normale alışma sürecinde yaşanan kaygı ve stres sorunları yönetmeyi öğrenirler
  • Katılımcılar ekip arkadaşlarıyla daha uyumlu şekilde çalışma tekniklerini özümserler.
  • Pandemi, evden çalışma, yarı zamanlı çalışma vb gibi olağanüstü şartlarda kaybettikleri motivasyonu tekrardan kazanma yolunda ilerleme kazanırlar.
  • Verimli çalışma ve stresten uzaklaşma teknikleriyle daha sağlıklı bir işyeri ortamı geliştirirler

Fiyat

Pusula360 üyelerine özel 3600 TL + KDV yerine 2950 TL + KDV

Eğitmenler

Cennet Gürenç

Cennet Gürenç, 1986 yılı İstanbul doğumludur. Balıkesir Üniversitesi’nden 2010 yılında mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında kariyerine başlangıç yaptı. İnsan kaynaklarında seçme yerleştirme, eğitim ve gelişim departmanlarında başarılı çalışmaları sonrasında, en son uluslararası bir dermo-kozmetik şirketinde görev yapmıştır. Kariyerine Pusula360 performans geliştirme şirketinde danışman, OIDA Eğitim şirketinde kişisel gelişim eğitmeni ve nefes koçu olarak devam etmektedir.    Uzun süre birçok kişisel gelişim / dönüşüm metoduyla ilgilenmiş, bu metodlar arasında en çok nefes çalışmalarının kendisine sağladığı katkılardan etkilenerek bu deneyimi insanlarla paylaşabilmek için bu alanda araştırmalara başlamış, eğitimler almıştır.  Sertifikalı çocuk ve yetişkin koçu unvanı ile bireysel seanslar ve grup çalışmalarıyla dönüşüme kendisini hazır hissedenlerle çalışmalarını devam ettirmektedir.
 
 
 

Güven Bakırtaş

İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Maliye bölümü mezunuyum. Yüksek öğrenim ile eş zamanlı olarak başladığım 21 yılı aşkın iş hayatımda mağazacılık, yayıncılık, eğitim, hizmet ve dış ticaret sektörlerinde satış ve pazarlama yöneticiliği ve üst yönetimde görev yaptım. Orta büyüklükteki işletmelerden, çok uluslu şirketlere uzanan kariyerimde satış süreci, kampanya yönetimi, iş geliştirme, sistem oluşturma ve kurumsallaşma üzerinde uzmanlaştım. 2011’den beridir iletişim ve satış başta olmak üzere kurumsal eğitimler veriyor, küçük, orta ve büyük boyuttaki şirketlere yönetim, sistemsel iyileştirme, analiz ve veri yönetimi, verimlilik ve karlılık artışı, iş geliştirme ve personel eğitimleri konusunda danışmanlık yapıyorum.
 
Detaylı bilgi almak için 0212 295 89 55 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.
 

İlginizi Çekebilecek Bloglar

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda kolayca oluşturun ve yönetin

HEMEN DEMO TALEP ET