Nefes Farkındalığı Atölyesi

Nefes Farkındalığı Atölyesi

Modern hayatın hızlı koşullarında nefesimizle bağımızı kaybediyor, anı kaçırıyor, hayatı stresli ve daha az farkındalıkla yaşıyoruz. Nefesimizle çalışmaya başladıktan bir süre sonra bu bağı tekrar kurabiliriz.

Çalışanlarınızın mutluluğu ve motivasyonu için özel hazırladığımız atölye çalışmamız Pusula360 üyelerine özel indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Detaylı bilgi almak için 0212 295 89 55 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.

Bu atölye çalışması,

  • Çalışanlarınızın doğru nefes almayı öğrenmelerine,
  • Öfke kontrolü yapabilmelerine,
  • Amaca yönelik nefes tekniklerini öğrenmelerine (enerji, uykusuzluk vb. durumlar için teknikler)
  • Zor durumlarla sakin başa çıkabilmelerine,
  • Stres yönetimi yapabilmelerine,
  • Yaşam kalitelerini geliştirmelerine,

destek olacaktır.

 

Atölye Süresi

2.5-3 saat arası

Katılımcı Sayısı

Maksimum 25 Kişi

Hedef Kitle

Doğru nefes almayı öğrenmek, ve nefes teknikleriyle stres ve duygu yönetimini kolaylıkla yapmak isteyen herkes.

Eğitmenler

Cennet Gürenç

Cennet Gürenç, 1986 yılı İstanbul doğumludur. Balıkesir Üniversitesi’nden 2010 yılında mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında kariyerine başlangıç yaptı. İnsan kaynaklarında seçme yerleştirme, eğitim ve gelişim departmanlarında başarılı çalışmaları sonrasında, en son uluslararası bir dermo-kozmetik şirketinde görev yapmıştır. Kariyerine Pusula360 performans geliştirme şirketinde danışman, OIDA Eğitim şirketinde kişisel gelişim eğitmeni ve nefes koçu olarak devam etmektedir.    Uzun süre birçok kişisel gelişim / dönüşüm metoduyla ilgilenmiş, bu metodlar arasında en çok nefes çalışmalarının kendisine sağladığı katkılardan etkilenerek bu deneyimi insanlarla paylaşabilmek için bu alanda araştırmalara başlamış, eğitimler almıştır.  Sertifikalı çocuk ve yetişkin koçu unvanı ile bireysel seanslar ve grup çalışmalarıyla dönüşüme kendisini hazır hissedenlerle çalışmalarını devam ettirmektedir.
 
Detaylı bilgi almak için 0212 295 89 55 nolu telefon numarasını arayabilirsiniz.
 
 

İlginizi Çekebilecek Yazılarımız

  • PAYLAŞ

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Pusula360'a üye olun, 14 gün boyunca ücretsiz kullanın.

HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN