Ücretsiz Online Nefes Farkındalığı Atölyesi

Ücretsiz Online Nefes Farkındalığı Atölyesi

İnsan kaynakları çalışanlarına özel hazırladığımız Ücretsiz Online Nefes Farkındalığı atölyesine davetlisiniz. 

Doğru nefes almayı öğrenmek ve nefes teknikleriyle stres ve duygu yönetimini kolaylıkla yapmak ister misiniz? O zaman bu atölyemiz tam size göre!

Online atölyemizde sınırlı kontenjan olduğundan her firmadan maksimum 2 insan kaynakları çalışanını kayıt edebiliyoruz. Kayıt olmak için cennet.gurenc@pusula360.com mail adresine iletişim bilginizi (Ad, Soyad, E-posta, Telefon ve Şirket Adı) mail atmanız yeterli olacaktır. 

Zoom üzerinden yapacağımız bu etkinlikte egzersizlerin çoğu sandalyede dik oturma pozisyonunda yapılacaktır. Atölye esnasında çok tok olmamanız önemli. Çalışmadan maksimum verimi alabilmeniz için rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir ortamda katılmanızı öneriyoruz.

Atölye Tarihi: 3 Kasım

Saat 21:00 de başlayacak ve ortalama 1.5 saat sürecektir. 

Modern hayatın hızlı koşullarında nefesimizle bağımızı kaybediyor, anı kaçırıyor, hayatı stresli ve daha az farkındalıkla yaşıyoruz. Nefesimizle çalışmaya başladıktan bir süre sonra bu bağı tekrar kurabiliriz.

Bu atölye çalışmasında;

  • Doğru nefes almayı öğreneceksiniz,
  • Öfke kontrolünü daha iyi yapacaksınız,
  • Amaca yönelik nefes tekniklerini öğreneceksiniz, (enerji, uykusuzluk vb. durumlar için teknikler)
  • Zor durumlarla sakin kalmayı öğreneceksiniz,
  • Stres yönetiminizi geliştireceksiniz,

ve yaşam kalitenizin artmasını sağlayacaksınız.

 

Beni tanımak ister misiniz? 

Cennet Gürenç

Cennet Gürenç, 1986 yılı İstanbul doğumluyum. Balıkesir Üniversitesi’nden 2010 yılında mezun olduktan sonra insan kaynakları alanında kariyerime başlangıç yaptım. İnsan kaynakları alanında çeşitli sektörlerde (reklam, dermokozmetik vs.) bulundum. Kariyerime Pusula360 performans geliştirme şirketinde danışman, OIDA Eğitim şirketinde kişisel gelişim eğitmeni ve nefes koçu olarak devam ederken, bireysel çalışmalarımı da eş zamanlı yürütüyorum. Uzun süre birçok gelişim / dönüşüm çalışmaları ile ilgilendim, bu çalışmalar arasında en çok etkilendiğim nefes çalışmalarının sağladığı katkılardan etkilenerek bu deneyimi insanlarla paylaşabilmek için bu alanda araştırmalara başladım, eğitimler aldım.  Sertifikalı çocuk ve yetişkin koçu unvanı ile bireysel seanslar ve grup çalışmalarıyla dönüşüme kendisini hazır hissedenlerle çalışmalarımı sürdürüyorum.
 
Sevgilerimle,
Cennet Gürenç
 
 

İlginizi Çekebilecek Bloglar

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda kolayca oluşturun ve yönetin

HEMEN DEMO TALEP ET