Pusula360’ın yeni arayüzü ile tanışın.

Pusula360’ın yeni arayüzü ile tanışın.

Pusula360’ı müşterilerimizin öneri ve isteklerini dinleyerek daha kullanışlı ve hızlı bir hale getirmek için çok çalıştık ve yeni arayüzümüzü hayata geçirdik. Bu süreçte bize destek olan önerilerini esirgemeyen tüm müşterilerimize çok teşekkür ediyoruz. 

 

Tutarlılık

Pusula360’ı kurduğumuz günden beri bir tasarım çizgimiz olmasına özen gösteriyoruz. Arayüzümüzün özgün, ferah ve kullanışlı olması müşterilerimiz için önemli olduğu kadar, bizim içinde çok önemli. Çünkü biz süreçleri en az %75 kısaltıyoruz ve kısaltmaya devam edeceğiz. Bunun için daha önce performans değerlendirme süreçlerini hiç yaşamamış kullanıcılarla arayüz testleri gerçekleştirip, tüm adımları rahatlıkla tamamlayabilmesini gözlemliyoruz. Pusula360’ın herhangi bir butonuna tıkladığında ne olacağını önceden bilmesi, yeni özellik eklediğimizde bu özelliğin nasıl çalışacağını kolaylıkla anlayabilmesini istiyoruz.

Bu doğrultuda, arayüzümüzde değişiklikler, kod alt yapımızın da daha hızlı çalışması için birçok geliştirme yaptık. Yaptığımız bu geliştirmeler sonucunda hızımızın daha çok arttığını gözle görülür bir şekilde hissedebileceksiniz.

 

Dashboard

Yeni Dashboard sayfamız ile süreçlerinizi takip edebilirsiniz. Özet verilerin sunulduğu bu sayfadan en gerekli sayfalara ulaşımınız çok rahat olacaktır. Dashboard sayfamıza tasarladığımız birçok özellik var, bunlarda çok yakında hizmet vermeye başlayacaktır.

 

pusula360 performans değerlendirme sistemi

 

Adım Adım Değerlendirme

Değerlendirme adımlarını görmek için artık farklı bir sayfaya girmenize gerek yok, aynı sayfada Değerlendirme Adımları butonuna basarak tüm adımlarınızı takip edebilirsiniz.

performans değerlendirme önizleme

 

Menü Dizaynı

Menü sıralamasını performans değerlendirme Ön izleme bölümündeki sıralama ile aynı yaptık. Menüler içerisinde kaybolmadan, performans değerlendirme süreçlerinizi tamamlayabilirsiniz.  Yeni simgeler ekleyerek akılda kalıcılığı kolaylaştırdık. Ayrıca sol menüyü küçük ekranlarda rahat kullanabilmek için küçültebilirsiniz.

 

Bu özellikler ile birlikte yeni arayüzü tasarlarken Pusula360’ın tüm fonksiyonel süreçlerini yeniden gözden geçirme şansı bulduk. Yeni Pusula360’ı kullanırken birçok kısmı iyileştirmiş ve hayata geçirmiş olmaktan çok mutluyuz. Çok daha keyifli ve hızlı bir şekilde kullanacağınızı umduğumuz yeni arayüzümüzü sizler incelerken bizde detaylar ve geliştirmeler üzerinde çalışmaya devam ediyor olacağız.

Yeni özelliklerimiz çok yakında!

Sevgiler,

Pusula360 Ekibi.

İlginizi Çekebilecek Bloglar

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda kolayca oluşturun ve yönetin

HEMEN DEMO TALEP ET