Pusula360 Performans Yönetim Yazılımının Özellikleri

Yetkinlik Bazlı Performans Değerlendirme

Yetkinlik bazlı performans değerlendirme formlarınızı kolayca oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Personelin pozisyonuna göre veya istediğiniz ayrımlarda sınırsız form oluşturabilirsiniz. Yetkinlik ağırlıkları, davranış göstergeleri/sorular, cevap ölçek türleri, soru ve yetkinlik sıralaması, ölçek türlerinde zorunlu yorum seçeneği, çapraz soru oluşturma, görüş ve kariyer planı için sorular oluşturma seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

90-180-270 ve 360 Derece Performans Değerlendirme Modelleri

Dünyada kabul gören 360 derece modeli ile değerlendirilen personel için birden fazla değerlendiriciden (sınırsız) veriler toplayabilirsiniz. Aynı veya farklı formlar içerisinde istediğiniz değerlendirme modelini kullanabilirsiniz. Değerlendiricilerin sonuca etki eden ağırlıklarını belirleyebilirsiniz. Değerlendirme sürecini anlık olarak takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

 

Hedef Bazlı Performans Değerlendirme

Personellere özel hedefler belirleyip, değerlendirme süreçlerini yönetebilirsiniz. Hedef paketlerinizi oluşturup her hedefin ağırlığını, sırlamasını belirleyebilirsiniz. Çoktan seçmeli, 0-5 veya 0-100 aralıklı olan hedef seçeneklerini kullanabilirsiniz. Yöneticiler hem yetkinlik bazlı hem de hedef bazlı değerlendirme sürecine dahil edilebilir.

 

Hazır Soru Formları ve Yetkinlik Kütüphanesi

İnsan kaynakları uzmanları tarafından hazırlanan hazır soru formlarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Mühendis, mavi yaka, yönetici gibi 20’nin üzerinde hazır soru formunu ve bu formlara bağlı 200’ün üzerinde davranış göstergesi/soru kütüphanesi bulunmaktadır. İstediğiniz form ve soruları kopyalayabilir varsa eklemek istediğiniz diğer soruları ekleyebilirsiniz.

 

Yanlı Değerlendiricilerin Tespiti

Değerlendirme sürecinde değerlendiricinin yanlı olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Adil bir değerlendirme için geliştirdiğimiz şüpheli raporlar yapısında, istediğiniz değerlendiricilerin formlarını tekrar açabilir veya değerlendirici statüsünden çıkartabilirsiniz.

 

Otomatik Hatırlatma Mailleri

Pusula360 mail servisi üzerinden giden tüm mail şablonlarını şirketinize özel düzenleyebilirsiniz. Başlangıç maili, hatırlatma maili, raporlar açıldı gibi mail içeriklerini otomatik olarak gönderebilirsiniz.

 

Bireysel Raporlar ve Toplu Raporlar

Değerlendirme sonuçlarını personel bazında veya toplu olarak indirebilirsiniz. Bireysel detaylı rapor (personeller için) A4 formatında olduğundan PDF olarak kaydedebilir, yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Personel raporlarını değerlendirilen için değerlendiricilerin hepsi tamamladıktan sonra, toplu raporları ise değerlendirme süreci tamamlandıktan sonra 1 saat içerisinde indirebilirsiniz.

 

Rapor Görsel ve Ayarları

Rapor kapağı ve görselliğini şirketiniz için istediğiniz renk ve görsellerde düzenleyebilirsiniz. Personel raporunda göstermek istediğiniz bölümleri gösterebilir, diğer kısımları gizleyebilirsiniz. Rapor beklenti ölçek seviyelerini güncelleyebilirsiniz. Raporlarınızı tek tıkla personellere veya yöneticilere açık hale getirebilir, raporların açıldığına dair otomatik mailler gönderebilirsiniz.

 

İçe/Dışa Aktarma

Excel ile içeri veya dışarı veri aktarabilirsiniz. Pusula360’ da genelde ihtiyaç duyduğunuz tüm veriler için içeri ve dışarı aktar seçenekleri mevcuttur.

 

İlginizi çekebilecek diğer yazılarımız;

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Bizi Arayın

Sorularınız mı var? Hafta içi 09.30 – 17.30 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 295 8955

Bize Yazın

E-posta adresimizden her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@pusula360.com

Demo Talep Edin

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda yönetin!

Demo Talep Edin

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Performans değerlendirme süreçlerinizi 3 adımda kolayca oluşturun ve yönetin

HEMEN DEMO TALEP ET