Şüpheli Raporlar

Raporların verimliliğini arttırmak için tasarlanmış şüpheli raporlar modülü ile Değerlendirme Süresi, Çapraz Sorular ve Cevap Tekrar oranlarına ait verileri filtreleyip filtrelenen kullanıcıların değerlendirmelerini tekrar yapmalarını isteyebilir, geçerli ya da geçersiz sayabilirsiniz.

 

1. Menüden 360° Değerlendirme > Raporlar’ a tıklayın.

2. Şüpheli Raporlar’ a tıklayın.

 

3. Değerlendirme seçin.

 

Değerlendirme Süresi: Değerlendirmenizde sorduğunuz soruların yanıtlanmasının minimum ne kadar süreceğini analiz ederek bu sürenin altında yanıt verenleri listeleyebilirsiniz.

 

Çapraz Sorular: Olumlu olan bir soruyu olumsuz olarak sorarak değerlendiricinin dikkatini tespit edebilirsiniz. Olum soruya verdiği yanıt örneğin “tamamen katılıyorum” ise çapraz soruda “hiç katılmıyorum” yanıtını vermesi beklenir. Bu sorulara yanlış yanıt veren kişiler bu rapor ile listelenir.

 

Cevap Tekrar Oranları: Değerlendirmede kişiler fazla oranda bir şık üzerinde yanıtını tekrarlamış olabilir. Bu eğilim kişinin değerlendirdiği kişiyi tanımıyor olmasından veya yanlı davranış sergilemesinden kaynaklanabilir. Bu rapor ile istediğiniz şıklar üzerinde tekrar oranlarını filtreleyebilir ve bu değerlendirmelerin tekrarlanmasını, geçerli ya da geçersiz sayılmasını belirleyebilirsiniz.

 

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Bizi Arayın

Sorularınız mı var? Hafta içi 09.30 – 17.30 saatleri arası bizi arayabilirsiniz.

0212 295 8955

Bize Yazın

E-posta adresimizden her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

info@pusula360.com

Biz Sizi Arayalım

Dilerseniz uygun olduğunuz gün ve saati seçin biz sizi arayalım.

Uygun bir zaman seçin

BAŞLAMAYA HAZIR MISINIZ?

Pusula360'a üye olun, 14 gün boyunca ücretsiz kullanın.

HEMEN ÜCRETSİZ DENEYİN